drukuj

Kalendarium

3 marca 2023

 • "4 UKRAINE" Women's Strenght

  Od: 1 marca 2023 Do: 30 czerwca 2023 u. 3 Maja 18/5a, Lublin
  W projekcie biorą udział młodzi ludzie z Polski, Niemiec i Ukrainy, a ich zadaniem będzie – po uprzednim przeszkoleniu dziennikarskim - stworzenie reportaży przedstawiających historię oraz sylwetki odważnych kobiet uciekających przed wojną. 
  więcej
 • Doświadczenie otrzymane na stażu wprowadzamy.

  Od: 1 marca 2023 Do: 31 maja 2023 Kraków
  Od 1 marca zaczęliśmy konsultacje dla uchodźców wojny z włączeniem doświadczenia otrzymanego w organizacji InterAktiv w Berlinie. Trzech naszych przedstawicieli wprowadza otrzymaną na stażu wiedzę w codzienną prace Stowarzyszenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni Fundacji Polsko Niemieckiej Współpracy za finansowanie stażu.
  więcej
 • Impresje bez granic - Koncert

  Od: 3 marca 2023 Do: 3 marca 2023 Grodno 1C, 72-500 Międzyzdroje, Grodno k/Międzyzdrojów
  ”Impresje bez granic" to projekt prowadzący do poznania tożsamości innych narodów, ale także budowania nowych więzi kulturowych na terenie pogranicza, uwzględniających nowo przybyłych mieszkańców. Program koncertu: Jan Sebastian Bach koncert skrzypcowy na dwoje skrzypiec Edward Elgar Serenada na smyczki Valentin Silvestrov "Evening serenade", "The moments of serenade" z cyklu "The Silent music" Myrosław Skoryk Spanish dance & Melody Karl Jenkins "Palladio"
  więcej
 • Polityki (nie)dostępności / publikacja

  Od: 1 października 2022 Do: 30 września 2023
  Publikacja "Polityki (nie)dostępności" jest podsumowaniem międzynarodowego sympozjum, które odbyło się w zeszłym roku i było dofinansowane ze środków FWPN oraz wystawy pod tym samym tytułem, która odbyła się od 11 lutego do 10 kwietnia 2022 roku w Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu. 
  więcej