drukuj

Dyrekcja i Zespół

DYREKCJA FUNDACJI WSPÓŁPRACY POLSKO-NIEMIECKIEJ:

Cornelius Ochmann

 
  Członek Zarządu – Dyrektor
  22 338 62 50
  sekretariat@fwpn.org.pl 

  

Krzysztof Rak
  Członek Zarządu – Dyrektor
  22 338 62 50
  sekretariat@fwpn.org.pl 

BIURO DYREKCJI:

Beata Sobczak

  kierowniczka organizacyjna
  22 338 62 56
  beata.sobczak@fwpn.org.pl




PROJEKTY WŁASNE, WNIOSKI O DOTACJĘ:

Ewa Baran

  koordynatorka projektów, specjalistka ds. finansów i grantów
  22 338 62 66
  ewa.baran@fwpn.org.pl

Joanna Czudec
  kierowniczka programowa
  22 338 62 65
  joanna.czudec@fwpn.org.pl
 

Małgorzata Gmiter

  koordynatorka projektów, specjalistka ds. projektów edukacyjnych
  22 338 62 60
  malgorzata.gmiter@fwpn.org.pl

Aneta Jędrzejczak
 
  koordynatorka projektów, specjalistka ds. komunikacji wewnętrznej oraz HR
  22 338 62 58
  aneta.jedrzejczak@fwpn.org.pl

Tomasz Markiewicz

  koordynator projektów, specjalista ds. projektów historycznych
  22 338 62 62
  tomasz.markiewicz@fwpn.org.pl

Magdalena Przedmojska

  koordynatorka projektów, specjalistka ds. nowych mediów i komunikacji zewnętrznej
  (dłuższy urlop)

ADMINISTRACJA:

Anna Łaniecka

  główna księgowa
  22 338 62 53
  anna.laniecka@fwpn.org.pl

Tadeusz Stolarski

  pracownik administracji
  22 338 62 61
  tadeusz.stolarski@fwpn.org.pl

CENTRUM KONFERENCYJNE ZIELNA:



Katarzyna Przystawska

  specjalistka ds. organizacji konferencji
  22 338 67 83
  katarzyna.opalinska@fwpn.org.pl



BIURO W BERLINIE:

Karolina Fuhrmann

koordynatorka projektów
+49 30 32 666 536
karolina.fuhrmann@sdpz.org