drukuj
Kalendarium

„Regionalne efekty ekonomiczne z turystyki w parkach narodowych”

19 października 2018 - 19 października 2018 10:00-17:00

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny wraz z Uniwersytetem w Greifswaldzie mają przyjemność zaprosić na międzynarodową konferencję pt. „Regionalne efekty ekonomiczne z turystyki w parkach narodowych”, która odbędzie się 19 października 2018 r. w godz. 10:00 – 17:00Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku Narodowego w Międzyzdrojach (ul. Niepodległości 3). 

Polscy i niemieccy specjaliści rozmawiać będą o przeprowadzonych badaniach, roli obszarów chronionych, a przede wszystkim dokonają oceny ekonomicznych efektów z turystyki w parkach narodowych. Intencją organizatorów jest również transfer wiedzy pomiędzy zarządami obszarów chronionych a uczelniami wyższymi Euroregionu Pomerania. 

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ponadto organizatorzy zapewniają transport w dniu konferencji na trasie Szczecin – Międzyzdroje – Szczecin, tłumacza, posiłki, a także możliwość odbycia wizyty studyjnej.

Organizatorzy kierują zaproszenie do studentów, naukowców, praktyków oraz osób zainteresowanych zagadnieniami zrównoważonego rozwoju turystyki na obszarach przyrodniczo cennych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o zgłoszenie chęci udziału drogą mailową na adres wzbaraszewski(at)zut.edu.pl w terminie do 10.10.2018 r. 

Szczegółowy program otrzymają Państwo terminie późniejszym.

Files available for download