Aktualnościwięcej

Stypendia i Bieżące konkursywięcej

Kalendariumwięcej

 • 17 Jun 21 Jun

  Kwerenda w bibliotekach W Hamburgu i Berlinie

  Kwerenda w Staats- und Universitätsbibliothek Hamburg oraz w Zentral- und Landesbibliothek Berlin, pod kątem zdobycia informacji o przedwojennym mieście Marienburg (Malbork) i jego mieszkańcach, które włączone zostaną do koncepcji stworzenia pierwszej stałej wystawy w Muzeum Miasta Malborka i zorganizowania lekcji muzealnych.. Próba nawiązania kontaktów z żyjącymi jeszcze dawnymi mieszańcami naszego miasta, którzy opuścili Malbork tuż po IIWŚ.
 • 14 Jun 22 Jun

  Rozmowy zamiejscowe: „Muzyka Miasta"

  Wydarzenia finałowe projektu „Muzyka Miasta“ 14.-21.06. 6 warsztaty dźwiękowe, poprowadzone przez niemieckiego artystę dźwiękowego Ralfa Schreibera.
 • 21 Jun 22 Jun

  Big Book Festival 2019 - międzynarodowy Duży Festiwal Czytania

  Big Book Festival to największy międzynarodowy festiwal literatury i czytania, jaki odbywa się w Warszawie. Siódma edycja wydarzenia organizowana jest pod hasłem SKOK W BOK! i będzie celebracją radości czerpanej z czytania książek, okazją do jej doświadczania na wiele rozrywkowych i nowatorskich sposobów. Odbędzie się 50 spotkań, spacerów, happeningów, spektakli i widowisk z udziałem 100 gości z 15 krajów.

Młoda Redakcjawięcej