drukuj

Dyrekcja i Zespół

DYREKCJA FUNDACJI WSPÓŁPRACY POLSKO-NIEMIECKIEJ:

Cornelius Ochmann

 
  Członek Zarządu – Dyrektor
  22 338 62 50
  sekretariat@fwpn.org.pl 

  

Krzysztof Rak
  Członek Zarządu – Dyrektor
  22 338 62 50
  sekretariat@fwpn.org.pl 

BIURO DYREKCJI:

Beata Sobczak

  kierownik organizacyjny
  22 338 62 56
  beata.sobczak@fwpn.org.pl


PROJEKTY WŁASNE, WNIOSKI O DOTACJĘ:



Grażyna Babul



menedżer projektów
22 338 62 71
grazyna.babul@fwpn.org.pl

Ewa Baran

  koordynator projektów, specjalista ds. finansów i grantów
  22 338 62 66
  ewa.baran@fwpn.org.pl

Joanna Czudec
  kierownik programowy
  22 338 62 65
  joanna.czudec@fwpn.org.pl
 

Małgorzata Gmiter

  koordynator projektów, specjalista ds. projektów edukacyjnych
  22 338 62 60
  malgorzata.gmiter@fwpn.org.pl

Karol Janoś
  koordynator projektów
  22 338 62 21
  karol.janos@fwpn.org.pl
Aneta Jędrzejczak
 
  koordynator projektów, specjalista ds. komunikacji wewnętrznej oraz HR
  22 338 62 58
  aneta.jedrzejczak@fwpn.org.pl

Tomasz Markiewicz

  koordynator projektów, specjalista ds. projektów historycznych
  22 338 62 62
  tomasz.markiewicz@fwpn.org.pl

Magdalena Przedmojska

  koordynator projektów, specjalista ds. nowych mediów i komunikacji zewnętrznej
  22 338 62 73
  magdalena.przedmojska@fwpn.org.pl

ADMINISTRACJA:

Anna Łaniecka

  główna księgowa
  22 338 62 53
  anna.laniecka@fwpn.org.pl

Tadeusz Stolarski

  pracownik administracji
  22 338 62 61
  tadeusz.stolarski@fwpn.org.pl

CENTRUM KONFERENCYJNE ZIELNA:

Agnieszka Czuj

  specjalista ds. organizacji konferencji
  22 338 67 67
  agnieszka.czuj@fwpn.org.pl

Katarzyna Opalińska

  specjalista ds. organizacji konferencji
  22 338 67 83
  katarzyna.opalinska@fwpn.org.pl

Magdalena Pawińska

  specjalista ds. organizacji konferencji
  22 338 67 65
  magdalena.pawinska@fwpn.org.pl

BIURO W BERLINIE:

Karolina Fuhrmann

koordynator projektów
+49 30 240 47 85 12
karolina.fuhrmann@sdpz.org