drukuj
Kalendarium

Konkurs na opracowanie identyfikacji wizualnej "Dorocznej Polski-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA-SARP”

27 marca 2020 - 29 marca 2020 Tuczno, Zamkowa 1

Przedmiotem Konkursu na opracowanie identyfikacji wizualnej Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA – SARP, jest przedstawienie elementów identyfikacji związanych z Nagrodą”, które powinny zawierać:
a) logo, czyli graficzną formę przedstawienia symbolu i nazwy imprezy, składające się z symbolu graficznego - sygnetu, który będzie mógł być używany rozdzielnie np. w formie znaczka, przypinki itp. oraz logotypu
b) logotyp zawierający hasło imprezy: Polsko-Niemiecka Nagroda Integracyjna BDA - SARP 2019, który będzie mógł być używany rozdzielnie np. w formie bannerów, nagłówków itp. w języku polskim lub niemieckim b) szablon na Dyplom (Nagroda + Wyróżnienia),
c) prototyp formy przestrzennej np.: statuetkę, medal, relief itp. wraz z matrycą i opisem możliwości jej powielania – jako główną Nagrodę w konkursie.

Celem projektu jest zwiększenie rozpoznawalności i dalsza promocja Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA – SARP, poprzez uzyskanie spójnej identyfikacji wizualnej.
Nagroda BDA – SARP przyznawana jest od 19 lat za najlepszy projekt dyplomowy magisterski PL/DE, którego autor uzyskał w roku poprzednim stopień magistra inżyniera architektury, a którego przedmiotem jest środowisko aktywności społecznej człowieka w przyszłości. Finał Nagrody wraz warsztatami z odbywa się przez 4 dni każdego roku w maju/czerwcu, naprzemienne w Polsce lub w Niemczech.
Planowane ogłoszenie wyników Konkursu; pierwsze użycie zwycięskiego logotypu na znaczkach, nagrodzie głównej i dyplomach, wręczanych uczestnikom: Berlin 4-7 czerwca 2020, podczas Finału ”Dorocznej Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA-SARP” 2020.

Files available for downloads