W
imieniu organizatorów i artystów zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy
„Ogrody Polsko-Niemieckie oczami artystów” w czwartek, dn. 13 sierpnia 2020,
godz.18:30, Galeria Domu Aukcyjnego Art in House, Warszawa, Aleje Jerozolimskie
107.
Jest
to publiczna premiera tej zbiorowej ekspozycji, po po wystawie zamkniętej w
Ambasadzie Niemiec w Warszawie (14 lipca – 11 sierpnia 2020) i po inauguracji
internetowej jej wersji wirtualnej (1 lipca 2020).
Wystawa „Ogrody Polsko-Niemieckie oczami artystów” jest realizowana przez kuratorkę Barbarę Czechmeszyńską-Skowron z Fundacja Pokolenia Pokoleniom.
To prezentacja prac dziewięciu malarek i malarzy z Polski i Niemiec:
📍Asgar Bozorgi (DE),
📍Bogusław Fleck (DE),
📍Greta Grabowska (PL),
📍Irena Imańska (DE),
📍Misia Konopka (PL),
📍Teresa Muracka (PL),
📍Katarzyna Skoczyńska (DE),
📍Witold Stypa (DE),
📍Marcin Zalewski (PL).
Wystawę można obejrzeć online na stronie https://artspaces.kunstmatrix.com/…/ogrody-polsko-niemiecki…
Wirtualna wystawa jest realizowana w ramach linii projektowej „Klima(t)
2.0 – online solutions for future“ finansowanej ze środków Ministerstwa
Spraw Zagranicznych Republiki Federalnej Niemiec w ramach programu
„Deutsch-Polnische Bürgerenergie fürs Klima”.