drukuj

Z widokiem na przyszłość kultury - debata i konsultacje grantowe

Pracujesz w kulturze? Szukasz grantów dla Twoich projektów? To wydarzenie jest dla Ciebie!

  • DOWIEDZ SIĘ o możliwościach uzyskania wsparcia i grantów na działania w dziedzinie kultury lub sektora kreatywnego, dostępnych dla artystów, instytucji kultury i organizacji.
  • SKORZYSTAJ z okazji, aby usiąść przy stoliku z przedstawicielami instytucji udzielających grantów i zapytać o interesujące Cię szczegóły.
  • POROZMAWIAJ o tym, jak działać na rzecz zwiększania dostępności kultury, konkurencyjności sektora kultury i sektorów kreatywnych. Dowiedz się, co robi w tym zakresie Komisja Europejska i polskie instytucje, a także jaką przyszłość i wyzwania widzą dla siebie artyści.


WEŹ UDZIAŁ W:
- Konsultacjach grantowych | godz. 11:00- 13:30, z przedstawicielami instytucji udzielających grantów w dziedzinie kultury:
Instytut Adama Mickiewicza, Program Kreatywna Europa komponent Kultura, Punkt Kontaktowy ''Europa dla Obywateli'', Funduszy Norweskich EEA and Norway Grants i EOG, Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej oraz Duński Instytut Kultury.

- Debacie „Z Widokiem na Przyszłość kultury” | godz. 14:00- 15:30, w której udział wezmą:
Jerzy Kosałka - twórca,
Michel Magnier - Dyrektor ds. Kultury i kreatywności, Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Kultury i Edukacji,
Krzysztof Olendzki - Dyrektor Instytutu im. Adama Mickiewicza,
Katarzyna Zalewska - Creative Europe Desk Polska, komponent Kultura.
Debatę poprowadzi Michał Nogaś.

Podczas debaty zapewniamy tłumaczenie symultaniczne (polski - angielski).

Organizatorami wydarzenia są Przedstawicielstwo Regionalne Komisja Europejska w Polsce, Parlament Europejski - Biuro we Wrocławiu oraz Europejska Stolica Kultury Wroclaw 2016.

W przerwie między wydarzeniami zapraszamy na poczęstunek.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie przybycia na jedno lub oba wydarzenia do dnia 14 grudnia za pomocą formularza www.bit.ly/widok-kultura lub telefonicznie 71 324 09 04.