Oferta pracy [archiwum]

Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko Główny Księgowy/Główna Księgowa.

Zakres obowiązków:
• zarządzanie działem finansów
• prowadzenie kompletnej księgowości
• sporządzanie sprawozdań finansowych i merytorycznych
• sporządzanie deklaracji podatkowych
• sporządzanie analiz i raportów dla statutowych organów Fundacji
• opracowywanie budżetów i planów finansowych, sporządzanie analiz
• nadzór nad procedurami finansowymi, analiza i kontrola kosztów
• utrzymywanie kontaktów z współpracującymi instytucjami finansowymi

Wymagania:
• wykształcenie wyższe z zakresu finansów
• minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego w krajowej lub międzynarodowej instytucji
• duża wiedza z zakresu księgowości, rachunkowości, bardzo dobra znajomość prawa podatkowego
• biegła znajomość niemieckiego w mowie i piśmie, ze szczególnym uwzględnieniem znajomości terminologii finansowo-księgowej
• znajomość przepisów dotyczących naliczania wynagrodzeń oraz przepisów z zakresu prawa pracy
• biegła znajomość pakietu MS Office
• umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy własnej i pracy w zespole, samodzielność, systematyczność i zdolności organizacyjne

Oferujemy:
ciekawą, stabilną i dobre warunki zatrudnienia, obejmujące m.in. wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań oraz opiekę medyczną

Aplikacje (list motywacyjny, życiorys wraz ze zdjęciem) prosimy przesyłać do 4 sierpnia 2008 pocztą lub mailem na adres:
Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej
ul. Zielna 37, 00-108 Warszawa
e-mail: beata.sobczak@fwpn.org.pl

Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.